Referencje

Zapraszam do pozostawienia opinii.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Halina Wałaszewska Sienkiewicz
Average rating:  
 18 reviews
 by Kamila

Przyszłam do Pani Haliny z problemem wymawiania „R”. W bardzo szybkim czasie nauczyłam się je wymawiać. Wszystkie ćwiczenia były ciekawe i różnorodne. Polecam z całego serca!

 by Tomasz

Bardzo polecam zajęcia u pani Haliny! Zdiagnozowała moje wady, rozpisała cały plan, który potem przez kilka miesięcy realizowaliśmy. Dostałem też stos materiałów do samodzielnej pracy - nad dykcją, oddechem, intonacją czy akcentowaniem. Dziękuję!

 by Jola

Bardzo miło wspominam zajęcia z Panią Haliną. Dzięki indywidualnemu podejściu do moich problemów z wymową pomogła mi pozbyć się seplenienia i mówić świadomie, co w mojej pracy jest bardzo ważne. Na zajęciach zawsze panowała miła atmosfera. Pani Halina jest osobą bardzo serdeczną i zawsze uśmiechniętą. Polecam.

 by Mariusz

Do Pani Haliny uczęszczałem na zajęcia przez kilka miesięcy. Już od samego początku dała się poznać jako osoba z ogromnym doświadczeniem, która z pełnym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Pracowałem nad poprawnością wymowy, wykonując rozmaite ćwiczenia, dodatkowo nauczyłem się jak poprawnie prowadzić publiczne przemówienia, wygłaszać mowy do szerszego audytorium. Zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Haliną każdej osobie, niezależnie od wieku.

 by Mateusz

Wspaniala osoba.
Zawsze przygotowana do zajec. Ogromne doswiadczenie, ktore widac na pierwszycg zajeciach. Niesamowite i indywidualne podejscie, jakie prezentuje Pani Halina sprawia,iz chce sie cwiczyc i kontynuowc lekcje.
Polecam z cakego serca.

 by Ania

Bardzo polecam zajęcia z Panią Haliną, ma bardzo duże doświadczenie i ogromną wiedzę w swoim fachu. Jest zawsze przygotowana do zajęć i daje dużo materiałów do domu, przez co praca nie kończy się w na samych konsultacjach. Poza tym ciekawa osobowość. Polecam wszystkim dorosłym, którzy chcieliby w domowym zaciszu dokonać zmian w wymowie. Trafna diagnoza i dobrze dobrane ćwiczenia szybko zapewnią efekty.

 by Jolanta
szkoda, że już koniec

Moja wnuczka (6,5 roku) uczęszczała na terapię logopedyczną do Pani Haliny. To nie były zwykłe zajęcia logopedyczne, to była wyższa szkoła terapii logopedycznej. Pani Halina jest niezwykle doświadczonym terapeutą, oprócz trafnej oceny zaburzeń anatomicznych i zaleceń z tym związanych, prowadziła urozmaicone i wszechstronne ćwiczenia artykulacyjne, oddechowe i wzbogacające słownictwo dziecka. Jako specjalista z fonetyki zwracała uwagę na niuanse w wymowie i sposoby korygowania. Materiały, często bardzo dowcipne w treści, podobały się nie tylko wnuczce, ale i mnie i ciekawie było przysłuchiwać się tym ćwiczeniom. Czasem czułyśmy się jak na zajęciach dla aktorów. Dzisiaj było pożegnanie, a wnuczka zapytała, dlaczego już koniec. Jestem pod wrażeniem wszechstronnego i skutecznego podejścia do wad wymowy i dziękuję za przekazaną nam wiedzę.

 by Pawel

Do Pani Haliny przyszedłem z problemem wymowy "r". Oprócz rozwiązania mojego problemu poznałem dużo więcej: tajniki modulacji głosu, poprawnej wymowy, budowy aparatu mowy czy intonacji. Wszystkie zajęcia prowadzone w bardzo ciekawy i inspirujący sposób. Otrzymałem pełen zestaw materiałów wraz z szczegółowym wyjaśnieniem. Nigdy nie spodziewałem się, że zajęcia logopedyczne mogą być tak ciekawe i poszerzające horyzonty. Serdecznie polecam 🙂

 by MIchał

Pani Halina to bardzo kompetentna osoba, na zajęcia przygotowuje dużo materiałów, bardzo szybko uzyskaliśmy konkretne efekty. Dzięki Pani Halinie w wieku 26 lat zacząłem poprawnie wymawiać r oraz wyeliminowaliśmy pozostałe wady wymowy. Polecam.

 by Ania

Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez Panią Halinę- w wieku 26 lat udało się wyeliminować wadę wymowy i zaczęłam poprawnie wymawiać r. Muszę zaznaczyć, ze sukces ten został osiągnięty w niecałe 4 mce. Pani Halina wie jak zmotywować do codziennych ćwiczeń, na każde zajęcia przygotowuje nowe materiały. Ponadto na lekcjach atmosfera jest taka, ze chce się wracać 🙂

 by Renata

Mama Roberta (6 lat i 7 m-cy): Jestem bardzo zadowolona z zajęć logopedycznych u Pani Haliny Wałaszewskiej Sienkiewicz (Warszawa Ursynów) i efektów tych zajęć. Mój synek w wieku 6 lat i 4 m-ce nie wymawiał głoski r. Rok wcześniej (5 lat i 3 m-ce) w wakacje uczęszczaliśmy na zajęcia do innego logopedy na Ursynowie (10 zajęć po 25 min). Zajęcia nie przyniosły żadnego efektu. Syn ich nie znosił. Większość czasu logopeda rozmasowywał zbyt krótkie wędzidełko podjęzykowe. Po tamtych wakacjach daliśmy synowi jeszcze chwilę, licząc na samoistne wprowadzenie głoski r, co się nie stało. Jak miał 5 lat i 10 m-cy zafundowaliśmy mu podcięcie wędzidełka podjęzykowego. Po tym oczekiwaliśmy na samoistne efekty, które nie nastąpiły. Jak miał 6 lat i 4 m-ce udałam się z nim na zajęcia logopedyczne do Pani Haliny Wałaszewskiej Sienkiewicz. Synka „r” było tak dalekie od prawdziwego r, że nie bardzo wierzyłam w to, że w ogóle je kiedykolwiek wypowie. Poszłam na zajęcia do Pani Haliny głównie po to, aby wiedzieć, że jako matka zrobiłam wszystko, żeby dziecku pomóc. Od pierwszych zajęć było widać, ze Pani Halina ma podejście do dzieci. Mój synek nie przyzwyczajony do zajęć jeden na jeden, w dodatku zajęć dużo dłuższych niż jakiekolwiek zajęcia w przedszkolu, kładł się na stoliku, mówiąc że jest zmęczony, że już chce wychodzić, itp. Pani Halina potrafiła w jakiś cudowny sposób skupić jego uwagę. Np. wysłuchała przez parę sekund, co dziecko ma do powiedzenia na temat kosmicznie odległy od zajęć logopedycznych, a następnie ściągała szybciutko jego uwagę z powrotem do ćwiczeń, itp. Kluczem do sukcesu okazało się tu nie tylko zdyscyplinowanie dziecka, ale i zdyscyplinowanie rodzica. Pani Halina chciała żebym uczestniczyła w zajęciach, żebym widziała jak wykonywać ćwiczenia, a potem wykonywała je z dzieckiem po 20-30 min dziennie w domu. Ciągle powtarzała, że to konieczne, więc od razu uwierzyłam. Uwierzyłam też w sukces i grzecznie wykonywałam ćwiczenia w domu. Każde zajęcia trwały godzinę raz na tydzień. Były bardzo urozmaicone. Zaczęło się od ćwiczeń sprawności języka, potem ćwiczeń wywoływania r. Po 5 tygodniach coś zaskoczyło. Najpierw synek wypowiedział takie bezdźwięczne r, potem dźwięczne ale w serii (rrrrrrr zamiast jedno r), potem coraz mniej rrr, potem zaczął poprawiać się w mowie codziennej nie tylko przy ćwiczeniach, potem wskoczyło pojedyncze r w wyrazach, a na koniec r zadomowiło się na dobre w mowie codziennej. Wszystko trwało 3 m-ce (zajęcia co tydzień, ćwiczenia w domu codziennie). Oczywiście każde dziecko jest inne. Opisuję to szczegółowo, bo mi jako matce bardzo brakowało na początku informacji, jak to może wyglądać i na co liczyć. Życzę każdej mamusi, która powalczy o dobrą wymowę swojego dziecka sukcesu, ale przede wszystkim dużej cierpliwości i wiary w ten sukces, bo ta wiara jest podstawą systematyczności. Ja już swój sukces mam, z czego jestem bardzo zadowolona i za co Pani Halinie bardzo serdecznie dziękuję.

 by Ania C.

Pani Halina to nie tylko bardzo dobry logopeda, ale tez kiedy trzeba psycholog :). Chodziłam na lekcje do pani Haliny przez rok w celu przygotowania swojego glosu do pracy na wizji. Wspólnie cwiczylysmy jak dobrze brzmieć i prezentować się podczas wystąpień publicznych, w radiu i przed kamera. Pani Halina pomogla mi wyeliminować wady wymowy i używać swojego głosu świadomie. Co ważne - zawsze byla dobrze przygotowana do zajęć i dawala mi duzo materiałów do ćwiczeń w domu.

 by Tomasz M.

Wg W.A. Warda " Słaby nauczyciel-opowiada,

Dobry nauczyciel- wyjaśnia,

Bardzo dobry nauczyciel- demonstruje,

Genialny nauczyciel- inspiruje".

I tak właśnie jest z Panią Haliną, zainspirowała mnie do dalszej nauki. I chociaż minęło już trochę czasu z przyjemnością wspominam prowadzone przez Panią Halinę lekcje.

Gorąco polecam

 by Sebastian

Pani Halina to osoba bardzo kompetentna, znająca się na wykonywaniu swojej pracy. Na zajęcia uczęszczałem w celu wyeliminowania błędów wymowy, poprawy dykcji oraz płynności wypowiadania się. Z rezultatów jestem bardzo zadowolony. Pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście do każdych zajęć. Bardzo dziękuję za pomoc.Polecam!

 by Martyna

Świetny logopeda! Do Pani Haliny trafiłam min. z nieprawidłową dykcją, problemami z płynnością mowy oraz jąkaniem (pojawiającym się w stresujących sytuacjach). Dzięki zajęciom w przemiłej atmosferze, licznym ćwiczeniom i przede wszystkim rozmowie udało mi się pokonać te trudności.Bardzo dziękuję za pomoc. Polecam!

 by Basia

Doskonały specjalista,niebanalna osobowość,ciekawe pomysły:)))

 by Ania

Pani Halina to bardzo dobry logopeda, szybko widać konkretne efekty, oczywiście przy wspólnej pracy nad wadą wymowy. Jestem zadowolona i na pewno nie zamieniłabym Pani Haliny na innego logopedę.Gorąco polecam panią Halinę, dorosłym osobom, którym wydaje się, że jest za późno, by cokolwiek zmienić w ich przyzwyczajeniach związanych z wymową, jak również młodszym.

 by Marcin

Bardzo ciekawe szkolenie, czekam na następne!